Za Zlatovláskou do Karlína

Radka Vrabcová

15. 4. 2024

Pohádku Zlatovláska zná každý z nás. Každý již ale nezná její muzikálovou podobu. Děti a vychovatelky ze školní družiny se však touto zkušeností pochlubit mohou…

V sobotu 13. 4. jsme navštívili hudební divadlo Karlín v Praze a tento muzikál jsme si náležitě vychutnali.

Děti byly nadšené z kostýmů, písniček a děj také náležitě prožívaly. Všechny nás nadchla dětská role mušky. Velkým překvapením bylo to, že po představení herci přišli v kostýmech za dětmi do předsálí. Kluci i holčičky se tak s nimi mohli vyfotit, popovídat si a prohlédnout si je z bezprostřední blízkosti. Byl to opravdu krásný zážitek!