15. 4. 2024

Pohádku Zlatovláska zná každý z nás. Každý již ale nezná její muzikálovou podobu. Děti a vychovatelky ze školní družiny se však touto zkušeností pochlubit mohou…

Radka Vrabcová

14. 4. 2024

Vážení rodiče, využijte náš rezervační formulář a vyberte si konkrétní čas zápisu do první třídy pro svého budoucího prvňáčka. Současně vyplňte žádost o přijetí k povinné školní docházce.

• Eva Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

14. 4. 2024

V současné době je náš areál školy plně rozkvetlý. Okolo Velikonoc žlutě do dálky zářily záhonky osázené trubkovitými narcisy a nyní svojí červenou a žlutou barvou na sebe upoutávají pozornost tulipány.

• Aleš Flusek

Ing. Aleš Flusek

13. 4. 2024

„Dupy dupy dup – nás nebolí zub“ aneb jak se naši žáci z 1. tříd se zapojili do preventivního programu "Veselé zoubky" – pod záštitou drogerie DM.

• Iveta  Honzejková

Mgr. Iveta Honzejková

9. 4. 2024

Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se multimediálním sále Krajského úřadu Liberec konalo slavnostní předávání ocenění pedagogickým pracovníkům Libereckého kraje.

• Pavlína  Misíková

Mgr. Pavlína Misíková

8. 4. 2024

Kdo z vás už navštívil nově zrekonstruované Jiráskovo divadlo v České Lípě? Přípravný ročník v zastoupení červené pastelky a tříd 2. C a 2. D již mají premiéru za sebou.

• Jana  Bukovská

Mgr. Jana Bukovská

8. 4. 2024

Žáci ze 3. B se v pátek 5. 4. zúčastnili výukového programu „Půda“. První část se odehrála ve třídě.

• Iva  Brožová

Mgr. Iva Brožová

8. 4. 2024

V pátek, 5. 4. 2024, v odpoledních hodinách, proběhlo kreativní tvoření ve znamení H. Ch. Andersena.

• Veronika  Svobodová

Mgr. Veronika Svobodová

7. 4. 2024

V další části projektu se žáci 1.B vydali za nosorožcem tuponosým jižním. Byl to jeden ze tří, které ještě potkají. Ráno hádali hádanku, pak dostali otázku: Jaký význam má ZOO?

• Iveta  Honzejková

Mgr. Iveta Honzejková