Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Výroba krmelců ve školní dílně

Výroba krmelců ve školní dílně

  • Gabriela  Fišarová

Mgr. Gabriela Fišarová

17. 6. 2022

V červnovém týdnu dokončily v dílnách deváté ročníky svůj projekt, zhotovily čtyři krmelce pro přikrmování zvěře.


Úkol to nebyl nijak jednoduchý, a tak jim realizace zabrala několik týdnů. Celá akce začala návrhem krmelce, zhotovením technického výkresu a vypracováním výrobního postupu. Pokračovalo se přípravou materiálu až po vlastní stavbu. Všechny díly musely být zhotoveny s velkou přesností, aby při závěrečné kompletaci nevznikly zbytečné komplikace. Bylo nutné, aby každý žák využil nejen své šikovné ruce, ale vždy i u práce přemýšlel. Výsledek? Velká pochvala za odvedenou práci od pracovníků Městských lesů Česká Lípa.