Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Pohoda u vody

Pohoda u vody

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

17. 6. 2022

Čtvrteční dopoledne bylo k výletu přímo stvořené. Děti z červené a modré pastelky jej prožily v areálu Wake Sport Parku v Dubici. 


Po vydatném posílení svačinou děti nejprve vyzkoušely 3D bludiště v korunách stromů, kde si otestovaly svou odvahu a obratnost, pak následovalo nezbytné posílení a osvěžení nanuky. Dalším cílem byl interaktivní vodní park, kde voda je základním prvkem k hraní, experimentování a získávání zkušeností o přírodě a jejích zákonitostech. Všichni si vyzkoušeli pro ně již neznámou pumpu, sledovali cestu vody od pramene k ústí. Používali stavidla a stavěli přehrady. Celé dopoledne rychle uteklo a nezbylo nic jiného než se vrátit zpět do školy.