Vše jsme úspěšně zvládli

Pavlína Víchová

30. 11. 2020

Jak jistě víte, naše škola poskytovala po celou dobu výjimečného stavu zázemí pro děti rodičů pracujících v IZS. Zaměstnanci školy k tomu určení, se dětem plně věnovali každý den. Děti se učily online a z připravených písemných podkladů, ale také stříhaly, lepily, malovaly, dlabaly dýně, četly, odpočívaly, zlobily, tvořily v keramické dílně, sportovaly, soutěžily a hrály si.

Na závěr posledního listopadového týdne vyrobily na malý vánoční stromeček na náměstí ozdoby, který je určen jejich rodičům, ale i ostatním lidem, kteří v této nelehké době pracují v nepřetržitých provozech. Také si ho samy v pátek 27. 11. 2020 ozdobily. Chceme tím přispět k adventně-vánoční atmosféře v našem městě.

Přejeme si potkávat se jen v lepší době, ale pokud to bude situace vyžadovat, jsme tu a budeme na službu pro IZS připraveni.