Vánoční zpívání pod stromečkem

• Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

14. 12. 2023

Zpříjemnit adventní čas, zkrátit dobu čekání na Ježíška, sejít se s rodinou a přáteli...nejen to o se povedlo žákům z 2. B a dětem z přípravné třídy Žlutá pastelka. Jak?

Společně si připravili program, s kterým vystoupili na vánočně vyzdobeném náměstí T. G. Masaryka v České Lípě. Nejprve někteří druháčci zatančili na podiu jako vánoční skřítci, a pak už se střídali u mikrofonu předškoláci s koledami a druháčci s recitací. Byla to super spolupráce. Závěrečnou společnou písní děti dojaly nejen rodiče, ale i náhodné kolemjdoucí, kteří právě procházeli náměstím a třeba jen na chvíli se zastavili a zaposlouchali se do textu. Rozcházeli jsme se domů a na tváři jsme měli úsměv.

Přejeme všem hodně úsměvů a radosti nejen o Vánocích, ale také štěstí, zdraví a jen to dobré do nového roku 2024.