Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Týden zážitků ve čtvrté B a D

Týden zážitků ve čtvrté B a D

  • Zdeňka  Selingerová

Mgr. Zdeňka Selingerová

24. 6. 2024

Školní rok nezadržitelně spěje ke konci, učivo už vlastně známe, a tak je nejvyšší čas odměnit se společnými zážitky. Děti ze tříd 4. B a D se proto v pondělí 17. června sešly na vlakovém nádraží.


Jeli jsme do Zahrádek a tam jsme zamířili na kozí farmu Nový Dvůr kde jsme si užili kontaktu s nezbednými zvířaty i ochutnávku. Velkým překvapením byla zpáteční cesta po vyjetých kolejích pšeničným polem.

V úterý jsme zamířili do Žizníkova. Naším cílem byla sportoviště u Kerama, kde jsme strávili pohodový a aktivní den. Ve středu si děti ze 4. D zajely do Jablonného v Podještědí, kde si prohlédly malebné náměstí, Baziliku sv. Vavřince a sv. Zdislavy a pokračovaly kolem Markvartického rybníka až na zámek Lemberk. Cesta zpět nás vedla kolem studánky sv. Zdislavy na nádraží ve Lvové, kde jsme si zastavili vlak domů...

V závěru týdne obě třídy navštívily zajímavou výstavu ZŠ v Moskevské ulici a snažily se o nejlepší výkony na Špičákovských sportovních dnech.