Školní turnaj ve vybíjené

• Vojtěch  Legner

Mgr. Vojtěch Legner

8. 12. 2022

V pondělí 5. 12. se na naší škole uskutečnil turnaj ve vybíjené pro šesté a sedmé ročníky. Turnaj zahájily desetičlenné týmy šesťáků a následně sedmáků.

V bouřlivé atmosféře fandících tribun byly ke zhlédnutí opravdu tvrdé, kvalitní a napínavé boje. Týmy v čele se svým kapitánem měly k dispozici v rámci jednoho utkání jen 6 minut k tomu, aby vybily co nejvíce hráčů soupeře, za které získávaly body.

I když byly 4 týmy v rámci obou ročníků, na stupně vítězů se dostali všichni. V šestých třídách se totiž na prvním místě umístila 6. A i 6. B. Jejich absolutní kvality budeme muset porovnat v odvetném utkání. Mezi sedmými třídami se na prvním místě umístila 7. B, která měla pouze o dva body víc, než druhý umístěný.

Všem děkujeme za účast, férová utkání a budeme se těšit za rok na viděnou!