Školní kolo Pythagoriády

• Eva Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

6. 11. 2022

I tento rok na naší škole proběhlo školní kolo Pythagoriády pro 6. – 9. ročník. Soutěžící se během 60 minut snažili vyřešit 15 matematických úloh.

Nejlepšími řešiteli školního kola, kteří postupují do okresního kola, se stali žáci 9. ročníku Patrik Lebeda 9. A, Vojtěch Veselý 9. D a Tomáš Stehlíček 9. A.

Z 6. ročníku se nejlépe umístili Mia Votrubová 6. B., Tomáš Stárek 6. A. Z 7. ročníku se nejlépe umístil Václav Povolný 7. C. Z 8. ročníku se nejlépe umístila děvčata Lucie Říhova 8. D a Monika Hájková 8. D.

Nejlepším řešitelům blahopřeji a všem ostatním děkuji za projevený zájem o matematiku.