Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Školní družina - omezen provoz

Školní družina - omezen provoz

  • Pavlína Víchová

Pavlína Víchová

23. 1. 2022

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

vzhledem ke zhoršené situaci spojené s Covid19 a s ohledem na větší ochranu dětí, bude od 24. ledna 2022 provoz školní družiny omezen až do odvolání na dobu od 6 do 16 hodin.


Dále Vás žádáme, abyste nevstupovali do budovy. Přivedete své dítě pouze k hlavnímu vchodu školní družiny, kde ho převezme dohled. Při vyzvednutí zavoláte paní vychovatelce, nebo na služební mobil 724 368 811. Číslo je vyvěšeno na dveřích 3. pavilonu školy. Sdělíte jméno dítěte, a hlavně číslo oddělení, které navštěvuje. Můžete být požádáni i o evidenční číslo vašeho dítěte. Paní vychovatelka Vám dítě pošle, nebo osobně přivede.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nařízení budete v zájmu nás všech respektovat.