Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Recitační soutěž 1. stupně

Recitační soutěž 1. stupně

  • Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

19. 2. 2023

Ve středu 15. února proběhla v divadélku naší školy recitační soutěž žáků 2. – 5. tříd. Všichni se vzorně připravovali na tuto soutěž.


Nejprve proběhla třídní kola a nejlepší tři žáci postoupili do kola školního. Recitátoři byli velice dobře připravení, ale u některých zapracovala hodně tréma. Všechny určitě překvapila i veliká účast rodičů, kteří přišli podpořit svá dítka. Podporu měli i od svých třídních učitelů, kteří pomáhali s výběrem básniček a recitací. Po soutěži se sešla porota, která měla nelehký úkol – vyhodnotit nejlepší recitátory. Z každé kategorie totiž postupují pouze dva nejlepší recitátoři do okresního kola, který proběhne v Novém Boru. V kategorii 2. – 3. třída vyhrál Václav Jandík z 2. C, na druhém a postupovém místě skončila Anička Mizerová z 2.C a na třetím místě se umístil Vojta Dalík z 3. C. Čestné uznání získal Vojta Hübsch. V kategorii 4. – 5. třída vyhrála Tereza Vajsejtlová, na druhém místě Karolína Langerová – obě z 5. A, které postupují do okresního kola a na třetím místě se umístili dva soutěžící Lukáš Vavřík z 5. D a Nela Kopecká z 5. C