Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Poslední výlet před 1. třídou z grantu NPO

Poslední výlet před 1. třídou z grantu NPO

  • Tereza Barvířová

Tereza Barvířová

6. 6. 2024

Ve středu 5. 6. se děti ze všech „Pastelek” vydaly vláčkem na výlet do Starých Splavů. Přálo nám krásné počasí, a tak si děti po příjezdu daly pečlivě připravené svačinky od maminek rovnou na pláži. 


Poté zvládly i postavit pár hradů z písku. Inspirací jim byl v dálce čnící Bezděz. A protože jsou to děti zvídavé, vyběhly na vyhlídku, odkud pozorovaly krásy Máchova kraje a také přijíždějící parník „Racek”.  Pan kapitán děti přivítal na palubě a už to frčelo, mávalo se, pozorovalo… Hladová bříška po přistání lodě zpět v přístavišti zaplnil řízek s hranolkami v nedaleké restauraci. Sladkou tečkou na závěr byla zmrzlina. Školní rok už máme skoro za sebou, a tak to byl takový výlet za odměnu. Domů se vrátily spokojené děti i paní učitelky a asistentky. Byl to krásný den, který nám všem připomene magnetka s parníkem a jezerem.