Pojďte se s námi bát

Tereza Barvířová

4. 11. 2022

V podvečer 2. listopadu se paní vychovatelky a asistentky pedagoga ze školní družiny přeměnily na nejrůznější strašidla a vytvořily dětem Halloweenskou stezku.

Děti přišly i s rodiči ke školní bráně, kde na úvod dostaly na ruku červený provázek proti strachu a zlým silám, poté se mohli všichni vydat na stezku označenou světelnými lucerničkami a hledat strašidla, která čekala na návštěvníky i s jednoduchými úkoly. Například hledání duchů, sfouknutí svíček, zdolávání začarované řeky, a ochutnání Ježibabského lektvaru. Na úplném konci mohl každý zanechat vzkaz psaný krví kulhajícího zombíka, který úpis hlídal. Za celou akci patří velké DÍKY celému vychovatelskému sboru a paní asistentkám, ale také rodičům, kteří přivedli své děti a pomohli nám pro ně vytvořit tu správnou atmosféru.