Korálkování

Lenka Limberková

4. 2. 2024

Činnosti školní družiny nabízí dětem mnoho možností se realizovat. Jednou z nich jsou i tvořivé dílničky, kde se děti seznamují s netradičními formami malování, pracovními technikami a získávají nové praktické i teoretické znalosti z jednotlivých lidských oborů práce.

Tento týden se děti z 6. oddělení, společně s paní vychovatelkou Lenkou Limberkovou, zaměřily na procvičování jemné motoriky ruky a použily k tomu malé korálky, z kterých tvořily obrázky, které poté zažehlily a vznikly tak nové hračky. Pejskové, kočičky , veverky, hvězdičky, kytičky, srdíčka a jiné krásné tvary si děti hrdě odnášely domů a už nyní se těší na další dílničku. Téma nyní ještě neprozradíme, my už ale víme, že se máme na co těšit. Bude to umění a sladké pokušení v jednom.