Koloběžkiáda ve školní družině

Lenka Limberková

20. 5. 2022

Dvě kolečka, jedna řídítka a obrovská radost dětí ze školní družiny doprovázela jejich účast na Koloběžkiádě.

Obrovská touha a odhodlání splnit všechny úkoly spojené s jízdou zručnosti nebo jízdou rychlosti střídalo vzájemné povzbuzování a fandění všech zúčastněných dětí i rodičů, které se na jejich snažení přišli podívat. Jako poslední disciplína byla štafeta koloběžek a pak následovalo slavnostní vyhlášení výsledků, rozdání medailí a drobných sladkostí. Závěrečný potlesk zněl pro všechny, co mají rádi rychlost, ale zároveň i dodržování pravidel jízdy na silnicích nebo cyklostezek.