Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Keramický kroužek školní družiny

Keramický kroužek školní družiny

  • Radka  Vrabcová

Radka Vrabcová

19. 6. 2022

V letošním školním roce pracovalo v keramické dílně spolu s paní vychovatelkou Radkou 14 dětí. Kroužek navštěvovali žáci z 1. tříd, ve druhém pololetí se k nám přidala sestra Bětky a ta je o dva roky starší.


Vzhledem k tomu, že téměř všichni byli začátečníci, v práci s hlínou udělali velký pokrok. Děti se naučily všem základům, které jsou při tvoření výrobků z keramiky důležité. Krom toho každý z nich ukázal velkou nápaditost a fantazii, což se ukázalo nejen při výrobě předem daných výrobků, které si každý ozvláštnil svým nápadem, ale i při volné hodině. Závěrečný kroužek si děti užily i tvorbou z jiného materiálu! Každý z nich si vytvořil a nazdobil zmrzlinový pohár s ovocem a děti též projevily svou kreativitu. Pro všechny to byla skvělá odměna za celoroční práci.

Přeji všem krásné prázdniny a věřím, že je doma budou keramické výrobky ještě dlouho těšit!