Kaštánkova olympiáda

Lenka Limberková

17. 10. 2022

Na prvňáčky ze školní družiny čekalo v pátek 14. 10. velké překvapení. Podzimní skřítek Kaštánek, spolu s paní Veronikou Staňkovou a Lenkou Limberkovou, připravil pro děti olympiádu.

Když vymýšlel jednotlivé disciplíny, využil podzimní sběr kaštánků, které děti v rámci soutěží využily. Házely s nimi na cíl, shazovaly plechovky, běhaly slalom nebo skládaly obrázky podle předloh. Skřítek na všechny disciplíny dohlížel a děti za jejich snahu odměnil. Všechna oddělení získala diplom a dobrůtky na mlsání. Na závěr zazněl olympijských her pokřik vítězů a velký potlesk coby poděkování skřítkovi Kaštánkovi za milé odpoledne.