Informace k provozu školy od 17. 5. 2021

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

11. 5. 2021

Na základě jednání vlády ČR ze dne 10. května 2021 novelizovalo Ministerstvo zdravotností omezení k provozu škol. Od pondělí 17. května stanovuji pro školu následující provozní opatření:

Výuka na 1. i 2. stupni školy bude probíhat prezenční formou s osobní přítomnosti všech žáků ve škole, bez rotace, dle aktualizovaného rozvrhu.

Školní družina bude plném provozu bez omezení. Aktuální platby řešte s vedoucí vychovatelkou Pavlínu Víchovou: pvichova@zs-spicak.cz, telefon: 731 008 486.

Testování žáků bude probíhat jednou týdně neinvazivními antigenními testy.

Všichni mají nadále uloženu povinnost nosit roušky/ochranné prostředky odpovídající nařízení Ministerstva zdravotnictví po celou dobu pobytu ve škole. Třetí osoby (rodiče a další) vstupují do školy pouze v odůvodněných případech.

Žáci školy, kteří chodí na obědy do Samostatné školní jídelny, jsou od pondělí automaticky přihlášeni do výše svého konta. Odhlášky obědů a doplatky řešte individuálně s vedoucí stravování paní Žaludovou: sj.spicak@seznam.cz, telefon: 734 571 343.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 17. KVĚTNA 2021.pdf