Buřtování v 7. B a v 7. D

• Iveta  Truhlářová

Mgr. Iveta Truhlářová

19. 5. 2021

Téměř okamžitě po návratu dětí po nucené covidové přestávce se všichni snažíme maximálně, aby se cítily ve škole dobře, a aby navázaly na stará přátelství, která byla násilně přetržena tvrdým lock downem.

Proto se třídní v 7. B a v 7. D rozhodly pro společné buřtování na školní zahradě. Vše začalo již přípravou ohniště a provizorní „školní jídelny“ za spolupráce pana kolegy Fluska. Děti si přinesly vuřty, chleby i veškeré další pochutiny. 7. B celou dobu švitořila a vyprávěla si zážitky z doby covidové. 7. D si dokonce připravila i soutěže pro své kamarády. Přes krátkou přepršku jsme si všichni společný čas užili a doufám, že to nebyly poslední společné akce.