Drakiáda ve školní družině

Radka Vrabcová

30. 10. 2023

„Draku? Ty jsi vážně drak? Hudry , mudry, je to tak!“……….

Drakiádě, která proběhla ve školní družině ve středu, 25. 10., předcházely přípravné aktivity. Děti z 5. oddělení se naučily básničku Drak. Než však mohly rodičům předvést svůj přednes, musely splnit několik úkolů, které byly zaměřené především na rozvoj motoriky. Rozmotávání tří dračích ocásků nebo namotávání draků na cívku nebylo opravdu jednoduchým úkolem. Všichni byli šikovní, na louku se s drakem probojovali, a ta pod Špičákem ožila všemi barvami. Draci si parádně zalétali a my jsme si společně s rodiči užili příjemné podzimní odpoledne. Nechyběly ani paní třídní učitelka Bára Mikulová a paní asistentka Lenka Košťanová. Holčičky i kluci byli odměněni sladkostmi a diplomy. Myslím, že to byl moc hezký start podzimních prázdnin.