Čertovina byla cítit všude

Lenka Limberková

7. 12. 2022

a hlavně v divadélku naší školy, kde měly děti ze školní družiny dostaveníčko s Mikulášem, andělem, ale především s čerty rohatými.

Za dlouhý rok se kniha hříchů naplnila až po okraj a čerti měli plné ruce práce napravit dětské dušičky k dobru. Naštěstí děti měly oporu v Mikuláši a andílkovi, kteří je před cestou do pekla zachránili. Děti slíbily, že se už polepší, zazpívaly písničky a na oplátku svým potleskem zachránily i paní vychovatelky, které za společnou písničku dostaly pro svá oddělení pytel odměn. Kouzelně strašidelné odpoledne nakonec skončilo dobře, všechny děti odešly domů s maminkami a my budeme doufat, že svůj slib čertovi splní.