Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Buřtování ve školní družině

Buřtování ve školní družině

  • Lenka Limberková

Lenka Limberková

30. 9. 2021

Nejenom červená barva, hry zaměřené k podzimu, ale i opékání buřtů patřilo k letošnímu vítání podzimu v 6. oddělení školní družiny.


Jeden týden přivítaly děti podzim tradičně v červeném oblečení a hrami s tématikou podzimu, v týdnu druhém jsme společně s rodiči podzim vítali opékáním buřtů na školní zahradě. Počasí nás zpočátku chtělo vystrašit, ale my se nedali a oheň nás nejenom ohřál, ale i nabídl voňavé buřtíky, chléb a další dobrůtky. Rodiče měli čas si vzájemně popovídat o dětech, o běžných starostech i radostech života, děti si pak společně pohrály. V závěru příjemného odpoledne jsme si zahráli hry s psychomotorickým padákem a slíbili si, že takové setkání určitě brzy zopakujeme.