Branný den 2021

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

12. 9. 2021

Ve středu 15. září 2021 se uskuteční další tradiční školní akce - branný den. Z původního termínu na počátku měsíce je přesunut na jeho polovinu. Důvodem je ohlášené přerušení dodávky elektřiny na středeční dopoledne. Školní jídelna bude mimo provoz.

Akci zahájíme evakuací z budovy školy do prostoru hřiště. Odtud se následně jednotlivé třídy vydají na připravené trasy plnit zadané úkoly. Předpokládaný návrat žáků je mezi 12 a 13 hodinou.

Třídy přípravného a prvního ročníku mají připraven časově i obsahově přizpůsobený program v areálu a blízkosti školy - „branné dopoledne“.

Školní družina bude v provozu v obvyklých časech ráno i odpoledne. Doporučujeme rodičům mladších žáků, zejména těch, kteří docházejí do školní družiny, připravit jim jídlo a pití na celý den.