Bětka zve na statek

Hana Kořínková

19. 6. 2021

Je název projektu, který z nabídky Geoparku Ralsko vybraly paní učitelky pro děti z červené a modré Pastelky. Projektové dny proběhly v červnu na školní zahradě a děti si je náležitě užily.

Zopakovaly si názvy hospodářských zvířat, pojmenovaly jejich rodiny, dozvěděly se zajímavosti o jejich užitku pro člověka a dokonce si zkusily podojit kozu. Na statku Bětka nemá jen zvířata, ale pěstuje mnoho bylinek, z kterých si děti udělaly sáček voňavého bylinkového čaje. Dopoledne plné zábavných a zajímavých úkolů nám rychle uteklo a my moc děkujeme Geoparku Ralsko za skvěle připravený program.