Vítání léta

Květoslava Hradecká

21. 6. 2021

Horko na padnutí, sálající sluneční paprsky – no prostě léto tu je se vším, co k tomu patří. I v letošním, poněkud zvláštním školním roce, ho společnou aktivitou přivítali nejmenší školáci z přípravných a 1. tříd naší školy.

Děti si tak trochu zahrály na detektivy a v areálu školy pátraly společně se svými vyučujícími po rozvěšených hádankách. Při jejich četbě si prvňáci procvičili všechna písmenka a zapojili hlavu do přemýšlení nad správnou odpovědí. K létu patří i tanec a hudba a tak jsme si také zkusili trsnout na pár dětských hitů. Pak už ale hurá zpátky do školy se schovat před palčivým sluníčkem a vyhodnotit největší třídní žluťásky.