Vítání jara aneb jarní výzva

Květoslava Hradecká

22. 3. 2021

I v této, pro všechny nelehké době, se snažíme děti zapojit do výuky nejen pomocí počítačů, ale i různých jiných aktivit. Proto také byla vyhlášena jarní výzva.

Dle svých možností se zapoj a výsledek vyfoť. Někdo se jen převlékl do zeleného, jiný vyběhl do přírody hledat jarní květiny, jiný tvořil jarní dekorace, někdo zahradničil a sel semínka, jiný výtvarně ztvárnil klíč k jaru. Distanční výuka je nejen o online výuce, ale i o tom, že rozvíjíme během ní i další schopnosti dětí.  Všichni se ale už těšíme, až se uvidíme naživo a budeme si moci užít normální školní život.