Vítáme nový školní rok

Monika Srubková

28. 8. 2022

Milí rodiče,

slavnostní zahájení školního roku proběhne ve čtvrtek 1. září. Prvňáčky a předškoláčky z přípravných tříd přivítáme v 7.50 h na školní zahradě za pavilonem III.

Seznámíme vás s vedením školy, s třídními učitelkami, s asistentkami pedagoga i vychovatelkami ze školní družiny.

Po přivítání si paní učitelky odvedou děti (v doprovodu rodičů) do jednotlivých tříd.

První školní den končí v 8.45 hodin. Třídní schůzky proběhnou odpoledne v 15:30 hodin.

Žáci 2. ročníků mají třídy v pavilonu I. (v prvním podlaží), do školy vstupují bočními šatnovými vchody, u šaten je přivítají jejich třídní učitelky.

Ostatní žáci přijdou jako obvykle, bočními šatnovými vchody a zamíří do svých tříd.

Školní jídelna bude vydávat obědy od 10:30 hodin.