Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Ve školní kuchyňce

Ve školní kuchyňce

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

16. 12. 2021

Vyzkoušet si svou zručnost a dovednost při vaření vyrazili vyzkoušet do školní kuchyňky nejmenší školáci z červené Pastelky. Vařilo se a peklo hnedle dvakrát. 


Nejdříve byla na programu bramborová polévka a pak školní kuchyňkou voněly vanilkové rohlíčky. Děti se práce nezalekly a s vervou sobě vlastní se pustily do díla. V hrnci to za chvíli bublalo. A všem se sbíhali sliny. Bylo vidět, že je polévka dobrá, protože zůstaly jen prázdné talíře.                                                                     

Při další návštěvě se všichni pustili do válení vanilkových rohlíčků. Nejdůležitější u nich bylo vystihnout tu správnou velikost a tvar. Každý ochutnal a ještě nám zbylo na školní jarmark. Přijďte ochutnat.