Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Vánoční přání a poděkování

Vánoční přání a poděkování

  • Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

22. 12. 2021

Žáci naší školy z 5. a 9. ročníku vyslyšeli výzvu a zapojili se do poděkování pro personál pracující v Covid centru českolipské nemocnice. Namalovali krásná vánoční přáníčka, mnohdy doplněná o osobní poděkování.


Další žáci, paní učitelky i vychovatelky ze školní družiny vyráběli drobnou keramiku, která byla také součástí dárečků.

Vše bylo ve středu 22. 12. dopoledne přivezeno do Nemocnice Česká Lípa a předáno personální ředitelce paní Pilařové. Dárečky následně dostal zdravotnický personál. Děkujeme, že se v těchto složitých podmínkách staráte o nemocné. Přejeme vám hodně síly, vytrvalosti a odolnosti v čase vánočním i po celý rok 2022.