Úspěch v soutěži v anglickém jazyce

• Iveta  Truhlářová

Mgr. Iveta Truhlářová

22. 2. 2020
V úterý 18. února 2020 se konalo v DDM Libertin oblastní kolo soutěže v anglickém jazyce. V letošním školním roce byli poprvé vysláni dle propozic pouze dva kandidáti.

Jeden, Vojtěch Hampl v kategorii I. A a Anežka Paterová v kategorii II. A. Oba dva „vyslanci“ nás vzorně reprezentovali, ale Anežka dosáhla velkého úspěchu. Po dlouhých 6 letech byla další naší žákyní, která vyhrála oblastní kolo a postupuje do kola krajského, které se koná v Liberci dne 3. března 2020.
Oběma soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Anežce držíme pěsti do dalšího kola.