Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Ukázkové hodiny v prvních třídách

Ukázkové hodiny v prvních třídách

  • Iveta  Honzejková

Mgr. Iveta Honzejková

20. 11. 2023

Ve středu 15. 11. a ve čtvrtek 16. 11. 2023 bylo hned od rána v prvních třídách pěkně rušno. Spolu s dětmi přišli tento den do školy i jejich rodiče a prarodiče.


Děti se na návštěvu svých rodičů již celý týden velmi těšily. Však bylo také co ukázat. Když zazvonilo, byla cítit netrpělivost, ale i trochu tréma. Obavy byly zbytečné. Žáci byli aktivní, pozorní, v hodině nejen krásně četli, ale také počítali, zpívali, cvičili, přednášeli básně a říkadla. Předvedli, jak ve škole pracují, že čtení, psaní a počítání může být pro ně hrou. Hodina rychle uběhla a všichni jsme měli ze vzájemného setkání dobrý pocit. Děkujeme všem rodičům, kteří si udělali čas a do školy se přišli podívat.