Turnaj smíšených družstev ve vybíjené 5. a 6. tříd

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

8. 3. 2024

Blíží se turnaj 5. tříd ve vybíjené v okresním kole a zrodil se nápad, že zkušenější šesťáci mohou ukázat páťákům jejich herní zdatnost, zkušenost a připravit je na okresní turnaj.

To byla výzva! Nejprve se odehrály zápasy skupiny 5. tříd a skupiny 6. tříd. Po odehraných zápasech základních skupin jsme vyhlásili průběžné výsledky v tabulkách. Vítězi z tabulek byla 5. A a 6. A, 2. místa získala 5. B a 6. D a na 3. místě se umístila 5. C a 6. B. Boj o 1. – 2. místo vyhrála 5. A, o 3. – 4. místo vyhrála zápas 5. B a o 5. – 6. místo zvítězila 5. C. Všem účastníkům byly předány ceny – zeleninové a ovocné balíčky. Všichni soutěžící podávali skvělé výkony, jednotlivá utkání byla velice vyrovnaná a někdy rozhodlo i štěstí.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a bojovnost. Pedagogům, rozhodčím a vedení školy za přípravu a podporu žáků při turnaji.