Tajemný večer s lampiónky

Tereza Barvířová

12. 11. 2021

Bojíte se rádi? Děti a rodiče z 1. a 7. odd. ano. Přijali pozvání na procházku večerní školou, kde je čekala stezka plná svíček a světýlek, po které se dostali až k čertici a jejímu lektvaru z očí a hadích ocásků.

Cesta ale nebyla vůbec jednoduchá, na děti totiž čekala školní strašidla s dvěma úkoly: záhadná krabice, kde musely poznat pohmatem, co se v ní skrývá a pohádkový rébus.

Za odvážnost dostali všichni sladkou odměnu v podobě bonbónků, a nakonec vše zpečetili vlastním podpisem z krve.

Děkujeme za účast rodičům a dětem, paní vychovatelkám, paní učitelkám a asistence pedagoga, za vytvoření té pravé strašidelné atmosféry.