Školní kolo soutěže v angličtině

• Iveta  Truhlářová

Mgr. Iveta Truhlářová

28. 1. 2020

Po Vánocích ve všech skupinách angličtiny na II. stupni proběhla třídní kola každoroční soutěže v anglickém jazyce. Z tohoto kola vzešlo pět vítězů v každé kategorii, kteří postoupili do kola školního. V pondělí 20. ledna 2020 se porota složená z učitelů angličtiny na II. stupni

Ivety Truhlářové, Pavla Kožániho a Moniky Tadlíkové sešla ve smart učebně angličtiny a o postup do oblastního kola soutěžili Lebeda Patrik, Košnar Pavel, Dlasková Jana, Hampl Vojtěch a Adam Svoboda bohužel zapomněl, že se má zúčastnit, v kategorii I. A a v kategorii II. A se zúčastnili Anežka Paterová, Simona Sláviková, Anna Hošková, Adéla Hrudková a Martin Šulc se bohužel nedostavil. Úroveň letošního školního kola byla opravdu na vysoká a o pořadí rozhodovaly opravdu jen body. V kategorii I. A se na postupujícím prvním místě umístil Vojtěch Hampl a i druhém postupujícím místě Jana Dlasková. Košnar Pavel skončil na třetím místě. V kategorii II. A vyhrála žákyně A. A Anežka Paterová, která rovněž postupuje do oblastního kola. Na druhém místě pouze o bod horší byla Simona Sláviková, a na třetím místě, Anna Hošková z 8. A. Vítězům jsme předali diplomy a věcné ceny a děkujeme za podané výkony. Držíme pěsti do oblastního kola.