Školní kolo biologické olympiády

• Aleš Flusek

Ing. Aleš Flusek

17. 2. 2020
Tak jako každý rok proběhlo na naší škole školní kolo biologické olympiády. Letošní téma se zaměřuje na vodu a přizpůsobení živočichů i rostlin vodnímu prostředí.

Vítězkou kategorie D se stala Hana Kořínková (7. B) Druhou pozici obsadila s mírným odstupem Eliška Bergmanová (6. B) O třetí místo se podělili se shodným počtem bodů Vojtěch Veselý (6. A) a Anna Tomešová (7. B)
V kategorii C postupují do okresního kola naše zkušené reprezentantky v biologické olympiádě Nela Chmelařová (8. B) a Anna Hošková (8. A)
Všem účastníkům biologické olympiády děkujeme za účast, neboť všichni zúčastnění prokázali vysokou míru znalostí a dobře reprezentovali své třídy v této soutěži.