Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Ročníkový turnaj

• Aneta Floumová

Bc. Aneta Floumová

5. 5. 2024

Pravidelný sportovní turnaj 4. ročníků se odehrál i tento měsíc. Ve čtvrtek 2. 5. se všichni žáci sešli v ranních hodinách na školním venkovním hřišti.

Poctivou rozcvičkou a běžeckou abecedou se rozcvičili před poslední disciplínou turnaje v tomto školním roce. Jednalo se o vytrvalostní běh. Souboj to byl opravdu těsný. 1. místo s nejlepším třídním průměrem 0:56:36 obsadila 4. C, stříbrnou medaili získala 4. D (0:57:22) a těsně za sebou skončila 4. A (0:58:02) a 4. B (0:58:22). Nejrychlejšími běžci se stali Mathias Šírek ze 4. A, Max Jenčovský ze 4. C a Gansuld Bayasgalan ze 4. A. Tímto žáci uzavírají ročníkový turnaj čtvrťáků a vrátí se zpět v plné síle v dalším školním roce jako účastníci sportovního turnaje 5. ročníků.