Provoz skupiny IZS - aktualizace

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

2. 3. 2021

Provoz skupiny dětí od rodičů pracujících v Integrovaném záchranném systému a dalších vybraných profesí pokračuje od pondělí 1. 3. 2021 v zavedeném režimu.

Přihlašování dětí probíhá prostřednictvím zaměstnavatele, data sbírá paní Jana Veindlová z odboru školství MěÚ, každý den do 11 hodin pro den následující. Služba je zajištěna od pondělí do pátku od 6 do 20 hodin, včetně celodenního stravování. Pro děti školou povinné je zajištěn wifi přístup k online výuce na jejich kmenové škole podle daného rozvrhu hodin.

Od středy 3. 3. 2021 bude službu pro předškolní děti z mateřských škol od 2 let věku poskytovat MŠ Špičák v pobočce ve Zhořelecké ulici. Rodiče kromě učebních pomůcek pro školáky vybaví děti rouškami odpovídajícími nařízení Ministerstva zdravotnictví v počtu min. 2 ks na každý den.