Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
Popelář, hasič nebo policista...

Popelář, hasič nebo policista...

  • Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

29. 5. 2022

vzory všech malých kluků. Kdo je víc? Snad jen táta...


Policisté České republiky přijeli k nám do areálu školy, a to přímo po zásahu...ne, nebojte se, nic se u nás ve škole nestalo. Policisté přijeli, aby dětem z přípravných tříd představili výstroj, výbavu k zásahu třeba zločince, předvedli zbraně, pouta, neprůstřelnou vestu. Kdo chtěl, mohl si vyzkoušet přilbu, podívat se do policejního auta, zeptat se, na vše, co ho zajímá...

A že to byl pro děti silný zážitek svědčí opravdu moc povedené dětské kresby, které vznikly na základě právě této policejní návštěvy u nás ve škole.

Chtěli bychom tímto poděkovat policistům, kteří našim dětem rozšířili obzory. Přejeme jim v jejich nelehké práci jen to dobré.