• Iveta  Truhlářová

Mgr. Iveta Truhlářová

18. 4. 2024

V letošním školním roce jsme na našeho adoptivního chlapce z Indie Abdula Hadiho vybírali již podesáté. V  březnu, doufejme, úspěšně ukončil 9. ročník "základní školy".

V současné době mají v indických školách prázdniny. Podařilo se nám vybrat historicky nejvyšší částku Kč 7.565, kterou jsme převedli na účet arcidiecézní charity. Tímto bych vám všem dětem, rodičům i učitelům chtěla poděkovat za spolupráci. Abdul bude mít placený poslední rok školní docházky a ještě navíc dostane to, co bude uznáno za vhodné. Jakmile dorazí jeho vysvědčení, bude zveřejněno na našich FB i webových stránkách.