• Iveta  Truhlářová

Mgr. Iveta Truhlářová

30. 4. 2022

Dnes, ve čtvrtek 28. dubna 2022 se podařilo dovybrat sbírku na studium Abdula Hadiho. Tímto bych ráda poděkovala těm rodičům, kteří přispěli částkou Kč 10,- a třídním učitelům za výběr peněz.

Celá sbírka činí Kč 5.500,- a byla dnes poukázána na účet Charity, která zprostředkuje chlapcovo studium. Vážíme si Vaší pomoc v této nelehké době, kdy nejen vzrůstají životní náklady rodiny, ale je mezi námi i mnoho potřebných. Díky vybrané částce bude moci náš adoptovaný chlapec studovat další školní rok na škole Carmel English Medium School Kennannu. Chlapec dosahuje velmi dobrých studijních výsledků, proto jsem nesmírně ráda, že se požadovaná částka podařila vybrat.

Děkuji.