Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Ocenění starostky 2020

Ocenění starostky 2020

  • Eva  Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

1. 10. 2020
V úterý 29. září 2020 se v sále kulturního domu Crystal konalo slavnostní předání ocenění občanů  za práci ve prospěch města „Poděkování starostky“. 

Mezi nominanty byla zařazena i naše škola, která během jarní fáze kronavirové pandemie spolupracovala se složkami IZS. Našim úkolem bylo zajistit celodenní péči o děti zdravotníků, záchranářů, hasičů i policistů, kteří pracovali ve směnách a o děti se nemohli postarat.
Zásluhou výborného týmu našich vychovatelek ve družině jsme se s tímto úkolem zdárně vypořádali. Proto se následující den setkal ředitel školy s vedoucí vychovatelkou Pavlínou Víchovou a ocenění od paní starostky Volfové jí předal.