Luční hity

Radka Vrabcová

28. 6. 2022

Veselé a zábavné odpoledne zažily děti ze školní družiny v pondělí 27.6. Navštívil nás herec Šimon Pečenka se svým kolegou.

Hudebně – zábavným programem Luční hity dětem zpříjemnili odpoledne na zahradě školy. Děti tančily, dováděly, zpívaly, soutěžily a to vše při písničkách ze stejnojmenného CD. „ Broučičí kapela, Šnečí karavany, V mraveništi.....“ a mnoho dalších písniček dětem navozovalo letní atmosféru. Bylo velmi teplé slunečné počasí a tak jsme nezapomínali i na pitný režim a příjemné rozprášené sprchování. A tak jsme se v letní náladě rozloučili se školním rokem ve školní družině.