Informace k provozu školy od 30. 11. 2020

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

27. 11. 2020
Výuka na 1. stupni se obnovuje pro všechny ročníky, včetně dětí z přípravek, formou povinné docházky do školy.
Školní družina je v provozu v běžném režimu (bez kroužků).
Výuka na 2. stupni je povinná pro 9. ročník a v týdnu od 30. 11. do 4. 12. 2020 pro žáky 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B.

Vyučuje se podle aktuálního rozvrhu jmenovaných tříd. Třídy, které nejsou přítomny ve škole, pokračují v distanční výuce dle pokynů vyučujících.
Pro provoz školy platí nadále všechna hygienická opatření. Všichni mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole a v družině. Doporučujeme rodičům, aby dětem dali náhradní roušky a malou desinfekci.
Pokračují individuální intervence pro žáky s podpůrnými opatřeními v dohodnutých časech.
Třetí osoby (rodiče a další) vstupují do školy pouze v odůvodněných případech.
Žáci, kteří se účastní výuky ve škole a chodí na obědy, je mají přihlášeny. Podrobné informace najdete na webu jídelny.