Halloweenské strašení

• Pavlína  Svobodová

Mgr. Pavlína Svobodová

8. 11. 2022

V pátek 4. listopadu jsme na naší škole oslavili svátek duchů a strašidel. Zúčastnili se ho žáci 5. až 9. tříd a velmi si ho užili.

Večerní strašidelnou stezku pro odvážné připravili letos žáci z osmých a devátých tříd přestrojení za všelijaké strašidelné bytosti.

Na cestu tmavými chodbami školy se večer postupně vydávali odvážlivci od páťáků po deváťáky. Temná zákoutí, jen sem tam osvětlená poblikávajícími svíčkami, vytvořila tu pravou hrůzostrašnou atmosféru, živenou ještě jekotem a křikem, které se ozývaly z hlubin školy.

Přesto do cíle k panu učiteli Sládkovi dorazili všichni účastníci. Děkujeme všem pomocníkům, strašidlům i těm, kteří se báli.