Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Informatika s Emilem--
FUTSALOVÁ LIGA ZŠ

FUTSALOVÁ LIGA ZŠ

  • Jan Havlásek

Bc. Jan Havlásek

22. 11. 2022

Starší žáci postupují do dalšího kola, mladší skončili čtvrtí. V termínu od 15. do 16. listopadu se konalo 1. kolo školské futsalové ligy ZŠ Pořadatelem se stala ZŠ ve Varnsdorfu, která hostila turnaj jak pro mladší, tak starší žáky.

 


STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci svůj turnaj odehrávali 15. listopadu a čekali je velice atraktivní soupeři:

  • ZŠ náměstí E. Beneše, Varnsdorf,
  • Gymnázium Rumburk,
  • ZŠ Slovanka.

Vzhledem k výraznému zpoždění autobusu, jsme téměř nerozcvičení ihned nastupovali proti věčnému sportovnímu rivalovi ze Slovanky. První poločas byl spíše v režii Slovanky, která nás potrestala dvěma góly. V druhém poločase jsme již měli provozní teplotu a převzali otěže utkání. Podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky, ale bohužel ve zlomových momentech jsme neproměnili naše obrovské šance. Na konci utkání jsme již hru otevřeli a skóre se zastavilo na stavu 4:2.

Druhé utkání jsme hráli ihned po zápase se Slovankou a stál proti nám neznámý soupeř z Varnsdorfu. První poločas byl v naší taktovce, kde jsme vstřelili dva góly a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom utkání nedovedli do vítězného konce. Ve druhém poločase se již projevovala únava v našich nohách, ale nakonec jsme se radovali z důležitého vítězství.

Poslední utkání nás čekal podle výsledků outsider skupiny z Gymnázia Rumburk. Utkání bylo důležité i pro náš budoucí vývoj, pokud vyhrajeme – postoupíme. Hoši vyhecovaní touto skutečností vlítli na soupeře, kterého vyprovodili výpraskem 9:0.

Jelikož postupovala dvě mužstva, tak budeme mít možnost v odvetě Slovance oplatit porážku.

Konečné pořadí:

  • ZŠ Slovanka, Česká Lípa,
  • ZŠ 28. října 2733, Česká Lípa,
  • ZŠ náměstí E. Beneše, Varnsdorf,
  • Gymnázium Rumburk.