Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Dárek pro maminku

Dárek pro maminku

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

9. 5. 2021
„Malujeme malovánky,
modrou barvou nebe,
modrou barvou nejkrásnější, 
maminko jen tebe."
 
                                                                               

Nejen modrá barva, ale i ty ostatní měly spoustu práce při tvorbě dárků pro maminky.  Děti z modré a červené Pastelky vytvářely za pomoci textilních a akrylových barev nákupní tašky pro své maminky. S využitím šablonek a šikovných dětských prstíků vznikala malá umělecká díla, která snad udělají maminkám radost a přinesou jim společně s dětskými přáníčky a kresbami úsměv na tvář.  Toto tvoření a povídání o maminkách přineslo také malým předškolákům také nové písmenko M.