Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

  • Iva  Brožová

Mgr. Iva Brožová

8. 2. 2024

Ve středu 7. února se všichni třeťáci sešli ve školním divadélku, kde zhlédli představení divadla Matýsek z Nového Boru.


Prostřednictvím cestovatele Všudybyla procestovali celý svět. Svoji cestu začali v Americe, kde se setkali s Mexičanem, který měl na hlavě velké sombréro. Pokračovali do Antarktidy, kde zachránili malého tučňáka. V Africe si popovídali s žirafou, v Austrálii unikli krokodýlovi. V Asii vyšplhali na nejvyšší horu světa, zapíchli na vrcholu českou vlajku a potkali Yettiho. Na úplný konec se vrátili domů do Evropy. Zde zjistili, že všude je dobře, ale doma nejlépe.

Žáci si během představení se Všudybylem zazpívali písničky a drželi mu pěsti, aby všechno zdárně zvládnul.