Českolipská burza škol 2021

• Věra  Píchová

Mgr. Věra Píchová

1. 11. 2021

Českolipská burza škol 2021 uskuteční v prezenční formě, ve středu 3. listopadu 2021 od 9 do 17 hod., na již tradičním místě v českolipském Kulturním domě Crystal.

Zveme tímto Vás, vycházející žáky, i vaše rodiče. Na jednom místě budou dostupné informace od 26 vystavujících škol, ale také za Kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR Česká Lípa. Zde bude možnost konzultací zejména pro nerozhodnuté žáky a jejich rodiče.

Všichni účastníci burzy škol se budou muset prokázat aktuálně platným potvrzením o bezinfekčnosti dle aktuálních nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – doklad o očkování nebo prodělání onemocnění C-19 ve lhůtě max. před 180 dny, nebo test (PCR ne starší 72 hod., antigenní ne starší 24 hod.).

Na místě bude k dispozici profesionální mobilní odběrové místo, kde bude možné, aby se žáci (do 18 let) otestovali zdarma, dospělý doprovod zakoupí test za 100 Kč. Testovaná osoba musí znát/mít k dispozici své rodné číslo.