Branný den 2021

• Vojtěch  Legner

Mgr. Vojtěch Legner

21. 9. 2021

Ve středu 15. 9. se na naší škole uskutečnil 2. ročník branného dne. Tato akce se nesla v podobném duchu jako loni.

Na úvod zahrál ze školního rozhlasu šmoulí „brannej den“ a po úspěšně zvládnutém nácviku evakuace školy a ukončení cvičného poplachu panem ředitelem, jsme se mohli postupně vydat na trasy v okolí České Lípy. Novinka oproti loňskému ročníku byla ta, že se branného dne zúčastnil také první stupeň a na trasách ubylo úkolů, aby se vše lépe stíhalo. Zdravověda, běh do vrchu, běh přes překážky, nebo také úkol z českého jazyka děti i doprovázející učitelé museli zvládnout společnými silami. Ať byly úkoly splněny úspěšně či neúspěšně, všechny děti si letošní ročník, doufáme, užily a jako cenu útěchy za bolavé nožičky nesměla na závěr chybět sladká odměna, kterou dostal každý, kdo se branného dne zúčastnil. Těšíme se opět za rok, na viděnou!