Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
8. C v Lázních - kulturních

8. C v Lázních - kulturních

  • Anna  Jelínková, DiS.

Ing. et. Bc. Anna Jelínková, DiS.

29. 9. 2023

Za doprovodu krásného babího léta vyjela 8. C do bývalých libereckých lázní, dnes sloužících jako galerie - Oblastní galerie Liberec.


Absolvovali jsme edukační program k výstavě současného českého multimediálního umělce Pasty Onera. Autor se na výstavě The Gilded Age zabývá fenoménem nadnárodního konzumerismu, a skrz umělecká díla komentuje globální styl života pohledem Středoevropana. Žáci během vlastní tvorby realizovali komiksové bubliny s texty, které doprovázely některé z uměleckých děl. Po cestě zpět jsme si prohlédli historické centrum města a užili slunečného dne.